V prípade osobnej návštevy našej prevádzky Vás žiadame o nosenie rúška a dodržiavanie aktuálnych nariadení.
V našej prevádzke sme pre Vás zabezpečili možnosť dezinfekcie rúk a ochranné rukavice.

Tastery a overovače na euro bankovky

Tester-cce1700-neo

Tester na bankovky CCE-1700 NEO

Najnovší tester na euro bankovky od výrobcu Cash Control s podporou novej 100 a 200 € bankovky. Zaujme svojou malou veľkosťou a rýchlosťou overovania. Na stole Vám nezaberie viac miesta ako platobný terminál. Má veľký a prehľadný displej. Do testera je možné vkladať bankovky ľubovoľnou stranou. Po vložení bankovky do zariadenia, si zariadenie bankovku automaticky vtiahne a citlivé senzory preskúšajú pozíciu a existenciu magnetických častí, infračervených znakov, prvkov citlivých na ultrafialové žiarenie, bezpečnostných vlákien ako aj rozmery bankovky. Táto testovačka disponuje aj slotom na micro SD kartu pre aktualizáciu softvéru o nové bankovky.

Naša cena: 100,00 € bez DPH.

120,00 € s DPH.

Detektor ECB-2304

Tester na bankovky ECB-2304

Moderný detektor na euro bankovky od výrobcu s podporou novej 100 a 200 € bankovky. Zaujme svojou rýchlosťou overovania.  Má zabudovaný aj dobíateľný akumulátor.  Tento detektor má zabudovaný USB port ma aktualizáciu softvéru. Po vložení bankovky do zariadenia, si zariadenie bankovku automaticky vtiahne a citlivé senzory preskúšajú pozíciu a existenciu magnetických častí, infračervených znakov, prvkov citlivých na ultrafialové žiarenie, bezpečnostných vlákien ako aj rozmery bankovky.

Naša cena: 88,00 € bez DPH.

105,60 € s DPH.

Detektor Soldi Smart

Tester na bankovky Soldi Smart

Overovač bankoviek Soldi Smart je spoľahlivý pomocník pre overovanie pravosti bankoviek. Počas účtovania Vám bleskovo a so 100% istotou overí bankovky. Ovládanie je veľmi jednoduché a nevyžaduje žiadne zaučenie. Kompaktné rozmery umožnujú jeho umiestnenie kdekoľvek v pokladničnom priestore. Overovač je vhodný aj pre mobilné používanie vďaka voliteľnej nabíjateľnej batérii. Kryt zariadenia je možné jednoducho otvoriť a vybrať tak zablokovanú bankovku alebo odstrániť nečistoty. Má zabudovaný USB port na aktualizáciu softvéru.

Naša cena: 100,00 € bez  DPH.

120,00 € s DPH.

Automatické testery na bankovky sú praktický pomocník do každej predajne pri overovaní pravosti bankoviek. Spoľahlivo a rýchlo Vám overia pravosť bankovky. Pri testeroch vybavených displejom Vám na displeji ukážu číslo chyby, ktoré potom nájdete v manuály. Samozrejmosťou je zvuková signalizácia. Pri podozrivej bankovke je najlepšie odmietnuť prijať takúto bankovku. Testery overujú viaceré znaky bankovky ako sú magnetický prúžok, UV atrament, správna veľkosť bankovky, infračervených znakov.