Fiškálne registračné pokladne Custom Big 3, Custom Big 3 Touch - dotyková, Custom JSMART - malá, prenosná

" ON LINE " = po fiskálnej dennej uzávierke pošle kópiu dennej uzávierky na vopred naprogramovaný e-mail (musí mať prístup na Internet ) . Zákazník dostane informácie o tržbe bez potreby zadávania obsluhy čohokoľvek na pokladnici.

Pre bližšie informácie kliknite na obrázok.

Pokladne Custom sa dajú použiť aj ako fiškálna tlačiareň v spolupráci so systémom Oberon Agenda firmy.

Fiškálne registračné pokladnice od Talianskeho výrobcu Custom. Custom Big II Touch je jediná fiškálna pokladnica na Slovensku, ktorá je ovládaná pomocou dotykovej obrazovky.  Malé rozmery, nenahraditeľný dizajn a kvalitný dotykový displej , ktorý svojím rozlíšením upúta viacerých zákazníkov , to sú výhody tejto pokladne. Custom Big II je rýchla pokladnica s kvalitnou a odolnou klávesnicou. Novinkou je možnosť pripojiť pokladnice Custom BIG k internetu a týmto spôsobom mať predaj a programovanie pod kontrolou nech ste kdekoľvek kde máte pripojenie k internetu. Nastaviť sa dá e-mailová adresa na ktorú pokladňa pošle dennú uzávierku po jej vyhotovení. Nemalou výhodou je výkonná pokladničná tlačiareň , ktorá Vám pomôže zrýchliť vybavenie Vašich zákazníkov  . Na účtenke je možné tlačiť akúkoľvek grafiku napr. grafické logo. Azda jedinou nevýhodou tejto pokladne je, že nemá zabudovaný akumulátor pre prevádzku na batérie.
Nový model Custom JSMART je malá kompaktná pokladnica určená hlavne na mobilný predaj. Vďaka širokému rozshahu pracovných teplôt, od -10 do +45 °C, nájde svoje uplatnenie aj v náročných prevádzkach. Zabudovaná batéria vytlačí priemerne až 1200 blokov na jedno nabitie.
Fiškálne registračné pokladnice Custom  komunikujú so skladovým softvérom OBERON.

Upozornenie:

Pokladnicu môže nastaviť a uviesť do prevádzky (fiškalizovať) len autorizované servisné stredisko.
Sme autorizované servisné stredisko a poskytujeme všetky služby spojené s inštaláciou, údržbou a servisom registračnej pokladnice.
V cene pokladne nie sú započítané náklady na inštaláciu a školenie obsluhy.